Szkoła Podstawowa nr 195 serdecznie zaprasza mieszkanców do korzystania z boiska szkolnego. Kliknij po więcej szczegółów.
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Godziny dostępności nauczycieli

Godziny dostępności nauczycieli 2023/2024
Lp. Nazwisko i imię Dzień tygodnia Godzina
1. Banach Eleonora wtorek  16.00 - 17.00
2. Bray Katarzyna wtorek  16.30 - 17.30
3. Brzozowski Bartosz poniedziałek  13:30 - 14:30
4. Chalhoub Anna poniedziałek  7:50 - 8:50
5. Chrupek Renata środa 11.30 - 12.30
6. Chudek Ewa poniedziałek 7.50 - 8.50
7. Dąbrzalska Ksenia poniedzialek 7:00 - 8:00
8. Derlicka Urszula czwartek 15:30 - 16:30
9. Dolecka Edyta czwartek 15.00 - 16.00
10. Dudziński Witold czwartek 14:30 - 15:30
11. Dwornikiewicz-Opalińska Małgorzata wtorek 15.00 -16.00
12. Folwarska Magdalena poniedziałek 14.30 - 15.30
13. Gappa Jadwiga wtorek  11.30 - 12.30
14. Gardoń Dorota poniedziałek  11.30 - 12.30
15. Gocławska Diana środa 13.30 - 14.30
16. Goławska Iwona czwartek 14.00 - 15.00
17. Gołębiowska Anna wtorek 7.50 - 8.50
18. Grochowina Jolanta wtorek 11.30 - 12.30
19. Gryń Przemysław piątek 8.45 - 9.45
20. Grzyb Justyna czwartek 14:30 - 15:30
21. Gwiszcz Krystyna poniedziałek 7.45 - 8.45
22. Hryczeniuk Maria wtorek  16.30 - 17.30
23. Hulajko Agnieszka poniedziałek  13.30 - 14.30
24. Hulajko Michał poniedziałek 15.30 - 16.30
25. Jarosiewicz Monika wtorek 7:30 - 8:30
26. Kacperkiewicz Beata poniedziałek  7.00 - 800
27. Kacprzyk Julia czwartek 7.00 - 8.00
28. Karwowska Tamara poniedziałek  9.40 - 10.40
29. Kazanecki Tomasz poniedziałek 7.00 - 8.00
30. Kołodziej-Wójcik Anna poniedziałek  13.45 - 14.30
31. Koniecka Grażyna poniedziałek 17:30 - 18:30
32. Kropiwiec Dorota wtorek 11.30 - 12.30
33. Król Marta czwartek 11:30 - 12:30
34. Kwaśniak Barbara czwartek 14.30-15.30
35. Lipska Mariola środa 11.00 - 12.00
36. Machnicka Edyta piątek  12:30 - 13:30
37. Maziarz Urszula środa 16.00 - 17.00
38. Nowakowska Edyta wtorek 7.45 - 8.45
39. Nowicka Róża poniedziałek  7.45 - 8.45
40. Olejnicka Bożena środa 7.45 - 8.45
41. Olszewska Małgorzata wtorek 7.45 - 8.45
42. Oniszczuk Elżbieta środa 13.30 - 14.30
43. Oszajca Ewa czwartek 15:30 - 16:30
44. Paciorek Wiesława środa 11.30 - 12.30
45. Parol Ewa środa 15.20 - 16.20
46. Pawlak Agnieszka poniedziałek  16.00 - 17.00
47. Pątek Agata środa  7.00 - 8.00
48. Petera Aleksandra wtorek 13.30 - 14.30
49. Piechota Barbara poniedziałek  16.00 - 17.00
50. Radzikowska Edyta czwartek 7.45 - 8.45
51. Rolecka Edyta poniedziałek 11.30 - 12.30
52. Semeniuk Anna czwartek 14:30 - 15:30
53. Sędek Mariola wtorek 7.00 - 8.00
54. Siedlecka Katarzyna czwartek 14.30 - 15.30
55. Stachowski Marek środa  10:30 - 11:30
56. Struk Marta czwartek 11:30 - 12:30
57. Szczudło Roma wtorek 14.30 - 15.30
58. Szymczak Agnieszka piątek  8:50 - 9:50
59. Telbusiewicz Izabela wtorek 13:45 - 14:45
60. Tymińska Anna środa  15.20 - 16.20
61. Wiewiórska Barbara środa  14:30 - 15:30
62. Wojtkowska Beata środa  14:30 - 15:30
63. Zaranowicz Monika środa  11:45 - 12:45
64. Zientecka Joanna poniedziałek  13.30 - 14.30
65. Zychowicz Paweł poniedziałek 7.00 - 8.00
66. Żurawska Iwona wtorek 7:00 - 8:00
Data dodania: 2023-02-28 19:50:03
Data edycji: 2024-02-05 14:03:03
Ilość wyświetleń: 783

WAŻNE INFORMACJE

Odwołanie obiadu
Więcej informacji

SPORT W NASZEJ SZKOLE

I miejsce na ogólnopolskim turnieju tenisa stołowego
Więcej informacji

Kalendarz

"Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz, jeśli nie wie – wytłumacz, jeśli nie może – pomóż."

Janusz Korczak
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej