Projekt - Włącz mnie

Nasza szkoła uczestniczy w projekcie "Włącz mnie - rozwój edukacyjny i społeczny uczniów i uczennic" współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego.

Celem głównym projektu jest podniesienie kompetencji kluczowych i umiejętności uniwersalnych uczniów ze szczególnym uwzględnieniem wykorzystania metod i narzędzi edukacji włączającej poprzez:

• wzrost kompetencji kluczowych (TIK i/lub matematyczno-przyrodniczych) poprzez realizację treningów, warsztatów i szkoleń),
  • rozwój minimum dwóch umiejętności społecznych z zakresu: umiejętności pracy zespołowej, rozwiązywania problemów, krytycznego myślenia; innowacyjności; przedsiębiorczości, rozwiązywania problemów; umiejętności uczenia się,
  • rozwój zaplecza dydaktycznego służącego wprowadzeniu metod edukacji włączającej w placówce,
  • wzrost kompetencji zawodowych nauczycieli z zakresu zastosowania metod edukacji włączającej (w tym z wykorzystaniem narzędzi TIK i dostępnych e-zasobów edukacyjnych).

Data dodania: 2023-10-20 16:12:12
Data edycji: 2023-11-10 11:00:53