Komunikaty

"Zmęczone ciało wymaga odpoczynku,  zmęczony umysł szuka wytchnienia, A dusza pragnie wesołości, tego nastroju,  który życie nam milszym czyni. Tego wszystkiego dostarcza zabawa..."

H. Jordan

Świetlica zapewnia opiekę wszystkim uczniom naszej szkoły w godzinach 7.00 - 17.30. Opieką świetlicową objęci są również uczniowie nieuczęszczający na religię. Warunkiem korzystania przez dziecko ze świetlicy jest wypełnienie i złożenie przez rodziców/opiekunów prawnych Karty Zapisu do świetlicy. Wszystkich zainteresowanych opieką świetlicową prosimy o wypełnianie Karty zapisu do świetlicy na rok szkolny 2023/2024 (druk do pobrania na stronie szkoły w zakładce Świetlica- Prawo świetlicowe lub w szkole). Wypełnione karty należy złożyć w sekretariacie szkoły lub u wychowawcy świetlicy.

W Roku Szkolnym 2023/2024 uczniowie uczęszczający na świetlicę przebywać będą:

Sala nr 6: Ia, Ib, Ic

Sala nr 7: Id, IIa, IIb

Sala nr 8: IIc, IIIa, IIIb oraz klasy IV

W godzinach 07.00 – 08.45 wszystkie dzieci przebywają w sali nr 6. W pozostałych godzinach w przydzielonych im salach.

Data dodania: 2022-09-17 22:23:22
Data edycji: 2023-09-05 19:08:34