Akademia z Okazji Dnia Edukacji Narodowej

Dnia 15 października odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, przygotowana przez uczniów klas 5a i 2b.

Wydarzenie miało miejsce w szkolnej hali sportowej, która została pięknie udekorowana na tę okazję. Uczniowie zaprezentowali piosenki i wierszyki, które wprowadziły wszystkich w radosny nastrój. Na zakończenie akademii, uczniowie wręczyli nauczycielom własnoręcznie wykonane upominki, wyrażając w ten sposób swoją wdzięczność i szacunek.

Cała uroczystość przebiegła w miłej i serdecznej atmosferze, a uczniowie i nauczyciele wspólnie świętowali ten wyjątkowy dzień. Akademia była doskonałą okazją do integracji społeczności szkolnej oraz podkreślenia roli edukacji w życiu każdego człowieka.

Data dodania: 2024-10-16 10:18:36
Data edycji: 2024-10-16 10:26:12