Akcja „Szkoły pełne Talentów”- Talenciaki

Nasza szkoła bierze udział w akcji LIDL SZKOŁY pełne TALENTÓW. Akcja trwa od 01.09.2023r do 05.11.2023r. i polega na przekazywaniu Talenciaków,  czyli specjalnych kuponów na rzecz szkoły.

Talenciaki mogą odbierać klienci sieci Lidl w zamian za dokonywane zakupy (1 talenciak za każde 50 złotych wydane na zakupy zawierające minimum jeden owoc lub warzywo).

Talenciaki można wrzucić do specjalnego pudełka umieszczonego na stoliku przy wejściu do szkoły.

Zgromadzone w ten sposób Talenciaki będziemy mogli wymieniać na atrakcyjne wyposażenie szkolne. Dodatkowo, każdy zarejestrowany Talenciak to los w Wielkiej Szkolnej Loterii, gdzie wygrać można m. in. kompletnie wyposażoną salę komputerową czy roboty edukacyjne.

Liczymy na Talenciaki dla naszej szkoły!!!

Data dodania: 2023-09-14 15:12:54
Data edycji: 2023-09-14 15:16:50