Apel - ''Światowy Dzień Ziemi''

Każdy czegoś chce od Ziemi… to słowa piosenki, które wybrzmiały 22 kwietnia 2024r. na przedstawieniu przygotowanym przez uczniów klasy IIa z okazji Światowego Dnia Ziemi. Akcje prowadzone corocznie wiosną, celują w promowanie postaw proekologicznych w społeczeństwie. Organizatorzy Dnia Ziemi chcą uświadomić politykom i obywatelom, jak kruchy jest ekosystem planety ludzi.

Uczniowie poprzez dostarczone informacje, wiersze i piosenki, chcieli przybliżyć swoim kolegom, jak zgubna może być działalność człowieka. Dzień ten, to wspaniała okazja do refleksji nad naszym wpływem na Ziemię. Każde dziecko może pomóc i działać na rzecz ochrony środowiska naturalnego.

Data dodania: 2024-04-23 06:04:24
Data edycji: 2024-04-23 06:05:26