Bieg Fair Play PKOl 2022

Z okazji Światowego Dnia Fair Play, który przypada na 7 września, Klub Fair Play PKOI zorganizował ogólnopolską akcję dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych – Bieg Fair Play PKOl. Akcja miała na celu promocję idei fair play oraz wartości etycznych w sporcie.

W naszej szkole bieg odbył się 14 września br. w czasie lekcji wychowania fizycznego. W biegu wzięło udział 50 uczniów z klas 4a, 4c, 5b, 6b i 8b. Uczestnicy uroczyście przemaszerowali z transparentami  na stadion OSIR w Marysinie Wawerskim.

Odbyły się tam dwa biegi dziewcząt i chłopców. Wszyscy zostali nagrodzeni brawami i słodkościami, impreza przebiegła w atmosferze radości
i zrozumienia dla idei Fair Play.

Agnieszka Kołoszyc

Data dodania: 2022-09-17 19:15:58