Duplikat legitymacji szkolnej lub świadectwa

Sprawozdanie finansowe jednostki zawarte jest w łącznym sprawozdaniu finansowym pod adresem https://dbfowawer.bip.um.warszawa.pl/menu_przedmiotowe/sprawozdania_finansowe/default.htm

Na podstawie:

• Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2010 roku w sprawie zasad wydawania oraz wzorów świadectw, dyplomów państwowych i innych druków szkolnych, sposobu dokonywania ich sprostowań i wydawania duplikatów, a także zasad legalizacji dokumentów przeznaczonych do obrotu prawnego z zagranica oraz zasad odpłatności za wykonywanie tych czynności (T.j. Dz.U. z  2014r. poz. 893  ze zmianami)

oraz

• Ustawy z dnia 16 listopada 2006 roku o opłacie skarbowej (T.j. Dz.U. z 2015r. poz. 783 ze zmianami)

informujemy, że:

• Za wydanie duplikatu legitymacji szkolnej pobiera się opłatę w wysokości 9 zł.
  • Za wydanie druku duplikatu świadectwa szkolnego pobiera się opłatę w wysokości 26 zł.

Opłatę wnosi się na rachunek bankowy:

Szkoła Podstawowa nr 195 im. Króla Maciusia I

ul. Króla Maciusia 5

04 - 526 Warszawa

Duplikat dokumentu będzie wydany dopiero po otrzymaniu potwierdzenia wpłaty.

Data dodania: 2021-10-05 09:59:43