Dzień Języków Obcych

Dnia 26.09.2024 r. w szkole odbył się Dzień Języków Obcych. Podczas lekcji języka angielskiego i niemieckiego dzieci miały okazję grać w gry edukacyjne oraz wykonywać ciekawe zadania związane z różnymi państwami, ich językami i kulturą.
Uczniowie kl. 1- 8 założyli barwy flag wylosowanych państw, przynieśli pamiątki, przygotowali interesujące informacje związane z danym krajem. Dzieci wykonały zadanie wspaniale, a trzy pierwsze miejsca zajęły klasy: 3c, 1d oraz 4b, które otrzymają słodką niespodziankę.
Podczas przerw uczniowie mogli poczytać plansze zawierające ciekawostki odnoszące się do różnych krajów oraz skanować umieszczone na korytarzach kody QR prowadzące do zadań I quizów językowych.
W ten sposób mogliśmy sobie nawzajem uświadomić, jak ważna i potrzebna - zarówno w życiu codziennym jak również w chwilach wypoczynku - jest nauka języków obcych
Data dodania: 2024-09-29 21:54:56
Data edycji: 2024-09-29 22:03:16