Finał konkursu AWS GetIT

Nasza szkoła w tym roku szkolnym brała udział w programie edukacyjnym i ogólnopolskim konkursie AWS GetIT.

Uczniowie mogli rozwijać swoje umiejętności cyfrowe i zaprojektować własną aplikację.

Z naszej szkoły został wybrany i zgłoszony na konkurs projekt aplikacji:

”Uni Beaute” - przygotowany przez uczniów z klasy 7a w składzie: Oliwia Wojtowicz, Olaf Walter, Julia Rulak , Jakub Rolski, Zuzanna Wasiak.

Do finału ogólnoposkiego konkursu AWS GetIT zakwalifikowały się tylko trzy wyróżnione szkoły. W tym projekt naszego zespołu z klasy 7a.

Finał ogólnopolskiego konkursu AWS GetIT odbył się 3 czerwca w biurach AWS w Warszawie.

Finaliści zostali poproszeni o zaprezentowanie swoich pomysłów na aplikacje i udzielenie odpowiedzi na pytania dotyczące projektu.

Wszyscy uczestnicy finału otrzymali nagrody i pamiątkowe dyplomy. Na zakończenie uroczystości zaproszono nas na wycieczkę po biurowcu Amazon.

Bardzo dziękujemy za możliwość udziału w programie edukacyjnym AWS GetIT i finale konkursu.

Data dodania: 2024-06-03 18:03:36
Data edycji: 2024-06-03 18:13:42