Kadra dydaktyczno-wychowawcza w roku szkolnym 2023/2024
1. |
Iwona Goławska |
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 195 im. Króla Maciusia I |
2. |
Justyna Grzyb |
wicedyrektor odpowiedzialny za klasy IV - VIII, nauczyciel matematyki |
3. |
Anna Semeniuk |
wicedyrektor odpowiedzialny za oddziały przedszkolne i klasy I - III, nauczyciel języka angielskiego |
4. |
Edyta Dolecka |
kierownik świetlicy, wychowawca świetlicy |
W kolejności alfabetycznej |
||
5. |
Banach Eleonora |
wychowawca świetlicy |
6. |
Bray Katarzyna |
wychowawca świetlicy |
7. |
Brzozowski Bartosz |
nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy 4a |
8. |
Chalhoub Anna |
nauczyciel historii, wychowawca klasy 7b |
9. |
Chrupek Renata |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 3b |
10. | Chudek Ewa |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 2a |
10. |
Dąbrzalska Ksenia |
nauczyciel bibliotekarz |
12. | Derlicka Urszula | nauczyciel wychowania przedszkolnego - gr. Świetliki i Ważki |
13. |
Dudziński Witold |
nauczyciel matematyki |
14. |
Dwornikiewicz-Opalińska Małgorzata |
pedagog, nauczyciel doradztwa zawodowego |
15. |
Folwarska Magdalena |
nauczyciel języka angielskiego, wychowawca klasy 5c |
16. |
Gappa Jadwiga (s. Maksymiliana) |
nauczyciel religii |
17. | Gardoń Dorota | nauczyciel wychowania przedszkolnego - gr. Świetliki |
18. |
Gocławska Diana |
nauczyciel języka angielskiego, nauczyciel ze specjalnym przygotowaniem pedagogicznym |
19. |
Goławski Andrzej |
nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa, nauczyciel ze specjalnym przygotowaniem pedagogicznym |
20. |
Gołębiowska Anna |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 1c |
21. |
Grochowina Jolanta |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 1a |
22. |
Gryń Przemysław |
nauczyciel wychowania fizycznego |
23. |
Gwiszcz Krystyna |
nauczyciel ze specjalnym przygotowaiem pedagogicznym |
24. |
Hryczeniuk Maria |
wychowawca świetlicy |
25. |
Hulajko Agnieszka |
nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy 5b |
26. |
Hulajko Michał |
nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca klasy 7a |
27. | Jarosiewicz Monika | nauczyciel wychowania przedszkolnego - gr. Ważki |
28. |
Kacperkiewicz Beata |
nauczyciel wychowania przedszkolnego - gr. Biedronki |
29. |
Kacprzyk Julia |
nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy 4c |
30. |
Karwowska Tamara |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej |
31. |
Kazanecki Tomasz |
nauczyciel wychowania fizycznego, wychowawca klasy 6b |
32. |
Kołodziej – Wójcik Anna |
nauczyciel biologii i przyrody, wychowawca klasy 8b |
33. | Koniecka Grażyna | nauczyciel wychowania przedszkolnego - gr. Motylki, Biedronki |
34. | Kropiwiec Dorota |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 1d |
35. |
Król Marta |
nauczyciel wychowania przedszkolnego - gr. Motylki i Żuczki |
36. |
Kwaśniak Barbara |
nauczyciel techniki |
37. |
Lipska Mariola |
wychowawca świetlicy, nauczyciel ze specjalnym przygotowaniem pedagogicznym |
38. |
Machnicka Edyta |
logopeda, socjoterapeuta |
39. | Maziarz Urszula | nauczyciel wychowania przedszkolnego - gr. Żuczki |
40. | Nowakowska Edyta |
nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy 7c |
41. | Nowicka Róża | nauczyciel geografii i przyrody |
42. |
Olejnicka Bożena |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 2c |
43. |
Olszewska Małgorzata |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 1b |
44. |
Oniszczuk Elżbieta |
nauczyciel matematyki |
45. | Oszajca Ewa |
nauczyciel informatyki, wychowawca klasy 8a |
46. |
Paciorek Wiesława |
nauczyciel ze specjalnym przygotowaniem pedagogicznym |
47. |
Parol Ewa |
nauczyciel języka angielskiego |
48. |
Pawlak Agnieszka |
wychowawca świetlicy |
49. |
Pątek Agata |
nauczyciel matematyki, wychowawca klasy 6a |
50. |
Petera Aleksandra |
nauczyciel fizyki, nauczyciel ze specjalnym przygotowaniem pedagogicznym |
51. | Piechota Barbara | wychowawca świetlicy |
52. | Radzikowska Edyta |
psycholog, nauczyciel plastyki i wychowania do życia w rodzinie, wychowawca klasy 5a |
53. |
Rolecka Edyta |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 2b |
54. |
Sędek Mariola |
nauczyciel wychowania fizycznego |
55. |
Siczek Michał |
nauczyciel religii |
56. | Siedlecka Katarzyna | nauczyciel ze specjalnym przygotowaniem pedagogicznym |
57. | Stachowski Marek | nauczyciel języka angielskiego |
58. |
Sterkowicz Ewa |
wychowawca świetlicy |
59. |
Struk Marta |
nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca klasy 3a |
60. |
Szczudło Roma |
nauczyciel języka niemieckiego |
61. |
Szymczak Agnieszka |
pedagog specjalny |
62. |
Telbusiewicz Izabela |
nauczyciel chemii, wychowawca klasy 4b |
63. | Trzaska Łukasz | nauczyciel religii |
64. |
Tymińska Anna |
terapeuta pedagogiczny |
65. |
Wiewiórska Barbara |
nauczyciel języka angielskiego, wychowawca klasy 6c |
66. |
Wojtkowska Beata |
nauczyciel plastyki |
67. | Zaranowicz Monika | nauczyciel muzyki |
68. | Zientecka Joanna | nauczyciel ze specjalnym przygotowaniem pedagogicznym |
69. | Zychowicz Paweł | nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie |
70. | Żurawska Iwona | nauczyciel religii |
"Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz, jeśli nie wie – wytłumacz, jeśli nie może – pomóż."
04-526 Warszawa
Króla Maciusia 5