Konkurs plastyczny pt ''Uczeń naszej szkoły '' rozstrzygnięty!

Konkurs plastyczny pt  ''Uczeń naszej szkoły '' rozstrzygnięty!

W minionym miesiącu Szkolny Klub Wolontariatu zaprosił uczniów do udziału w konkursie plastycznym, pt. "Uczeń naszej szkoły". Zadaniem uczniów  było przedstawienie, jak wyobrażają sobie typowego ucznia/uczennicę swojej szkoły, dowolną techniką płaską.

Otrzymaliśmy 13 prac, które można oglądać na  drugim piętrze, na tablicy  nr 43. Najliczniej w konkursie uczestniczyła klasa 6b, ale mieliśmy też prace od  klas 2 i klas 4.

Wszyscy zainteresowani uczniowie mogli następnie przyjść i zagłosować na swoją  ulubioną pracę, w rezultacie czego 1 miejsce zajęła praca nr 5, autorstwa Zuzanny Rucińskiej z klasy 6b .

Data dodania: 2022-11-15 23:02:23
Data edycji: 2022-11-15 23:05:32