MALI ARCHITEKCI - warsztaty w Klubie Marysin - Szkoła Podstawowa nr 195 im. Króla Maciusia I Szkoła Podstawowa nr 195 serdecznie zaprasza mieszkanców do korzystania z boiska szkolnego. Kliknij po więcej szczegółów.

MALI ARCHITEKCI - warsztaty w Klubie Marysin

Uczniowie klasy 1A zostali zaproszeni 6 maja do Klubu Marysin, do udziaÅ‚u w warsztatach na temat projektów architektonicznych. Mieli okazjÄ™ porozmawiać o różnych domach budowanych przez zwierzÄ™ta i ludzi. Zaprojektowali na kartkach ciekawe  domy użytkowe. Na koniec budowali z klocków obiekty o charakterze ogólnoużytecznym.  ByÅ‚a to najprzyjemniejsza i zarazem najciekawsza  część spotkania. Może kiedyÅ› rzeczywiÅ›cie zostanÄ… prawdziwymi architektami?

Data dodania: 2022-05-09 16:39:58
Data edycji: 2022-05-09 16:41:32

"Dziecko chce być dobre. JeÅ›li nie umie – naucz, jeÅ›li nie wie – wytÅ‚umacz, jeÅ›li nie może – pomóż."