Mistrzostwa Dzielnicy Wawer w Badmintona

W dniu  10. 11.2023 odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Wawer w Badmintona. Gospodarzem była Szkoła Podstawowa nr 76, ul. Poezji 5.

Uczniowie naszej szkoły rywalizowali w dwóch grupach wiekowych młodszej (klasy 4-6) i starszej (7-8).

W grupach młodszych szkołę reprezentowali chłopcy: Marcel Drzał, Jakub Harasim, Julian Łojko z klasy 6b. Ich wyniki uplasowały ich na miejscu 5.

Dziewczęta reprezentowała: Helena Laszuk i Aleksandra Szczałbach z klasy 6b, zajmując 4 miejsce.

W grupach starszych rywalizowały: Dana Korda (8a) i Kateryna Orlova (8b), które zajęły ostatecznie 4 miejsce. Chłopcy: Krzysztof Chmielewski 8a  i Arnold Nowakowski 7b wywalczyli 3 miejsce.

Zawody miały na celu krzepienie w dzieciach i młodzieży ducha fair play oraz propagowanie zdrowego stylu życia poprzez aktywne spędzanie czasu.

Data dodania: 2023-11-12 21:30:48
Data edycji: 2023-11-12 21:32:25