Przedświąteczne spotkanie z filmem uczniów kl. 8a - Szkoła Podstawowa nr 195 im. Króla Maciusia I Szkoła Podstawowa nr 195 serdecznie zaprasza mieszkanców do korzystania z boiska szkolnego. Kliknij po więcej szczegółów.

Przedświąteczne spotkanie z filmem uczniów kl. 8a

Przedświąteczne spotkanie z filmem  uczniów kl. 8a

20 grudnia  klasa 8a wybraÅ‚a siÄ™ do kina na film pt. ”ÅšwiÄ…teczny cud”.  Treść filmu nawiÄ…zywaÅ‚a do zbliżajÄ…cych siÄ™ ÅšwiÄ…t Bożego Narodzenia.  ByÅ‚o dużo Å›niegu, kolorowe  Å›wiateÅ‚ka i piÄ™knie ozdobione drzewka, które tworzyÅ‚y magicznÄ… atmosferÄ™. Ważne też byÅ‚o przesÅ‚anie filmu: starajmy siÄ™ pomagać innym w miarÄ™ swoich możliwoÅ›ci, czyÅ„my miÅ‚e niespodzianki. Okazujmy sympatiÄ™ i życzliwość.

Data dodania: 2022-12-21 21:30:22
Data edycji: 2022-12-21 21:31:11

"Dziecko chce być dobre. JeÅ›li nie umie – naucz, jeÅ›li nie wie – wytÅ‚umacz, jeÅ›li nie może – pomóż."