ROZSTRZYGNIĘCIE SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA KLAS I-III „Krajobrazy Polski-historia i współczesność”

Z przyjemnością informujemy, że szkolny konkurs plastyczny pt. „Krajobrazy Polski-historia i współczesność” został rozstrzygnięty!

Celem konkursu było rozbudzanie zainteresowań dzieci historią, kulturą i krajobrazem Polski, rozwijanie wrażliwości twórczej i wyobraźni dzieci.

Z przyjemnością oglądaliśmy kreatywne pomysły młodych uczestników przelane na papier. Mamy nadzieję, że dzieci dalej będą rozwijać plastyczną twórczość. Takiej kreatywności możemy im tylko pozazdrościć!

Po długich naradach jury konkursowe w składzie: Pani Dyrektor Iwona Goławska, Panie wicedyrektor Justyna Grzyb i Anna Semeniuk wybrało po trzy zwycięskie prace w każdej kategorii wiekowej.

Oto lista zwycięzców:

I miejsce – Wiktoria Kos klasa Ic

II miejsce – Bartłomiej Pawlik klasa Id

III miejsce – Sonia Borowska klasa Ic

I miejsce – Kaja Stypułkowska  klasa IIa

II miejsce – Maria Konobrodzka  klasa IIb

III miejsce – Kacper Modzelewski  klasa IIb

I miejsce –Zuzanna Stefańska  klasa IIIa

II miejsce – Barbara Stańczuk  klasa IIIa

III miejsce – Natalia Robak  klasa IIIb

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Data dodania: 2024-02-14 19:06:01
Data edycji: 2024-02-15 12:09:02