Spotkanie z wolontariuszami Fundacji Azylu Pod Psim Aniołem

Klasa 3a brała udział w spotkaniu z wolontariuszami Fundacji Azylu Pod Psim Aniołem, którego inicjatorem było Wawerskie Centrum Kultury. Podczas rozmowy, dzieci dowiedziały się na czym polega praca schroniska, z jakich powodów psy trafiają w takie miejsce, jak wygląda codzienność zwierząt i ich opiekunów. Największą atrakcją okazał się Napek- to jedenastoletni pies, który już półtora roku jest w schronisku po śmierci swojej ukochanej opiekunki. Pies okazał się przesympatycznym zwierzęciem, który nie odpuścił żadnemu dziecku, z każdym się przywitał. Ten niezwykle towarzyski pies dał nam wiele radości, a opowieści wolontariuszek sprawiły, że wiemy, jak dbać o nasze zwierzęta.

Data dodania: 2024-04-21 20:41:41
Data edycji: 2024-04-21 20:44:57