Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

I nadszedł ten długo wyczekiwany czas radości i zasłużonego odpoczynku po wielu miesiącach ciężkiej pracy.

23 czerwca 2023 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas VII-VIII, IV-VI oraz I-III. Na uroczystości mieliśmy zaszczyt gościć: zastępcę burmisztrza p. Łukasza Jeziorskiego, p. Małgorzatę Pawłowską-Suda z wydziału oświaty, radną p. Barbarę Wielowieyską oraz ks. proboszcza parafi św. Feliksa z Kantalicjo Bernarda Czerwińskiego.

Z tej okazji uczniowie poszczególnych klas zaprezentowali krótki program artystyczny. Wiele ciepłych i miłych słów płynęło w kierunku naszych nauczycieli, rodziców i uczniów. Podczas uroczystości głos zabrała Pani Dyrektor Iwona Goławska, która gratulowała absolwentom osiągniętych wyników i życzyła dostania się do wymarzonych szkół. Wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody książkowe, a rodzice listy gratulacyjne.

Życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji. Dużo odpoczynku, radości i niezapomnianych wakacyjnych przygód!

Data dodania: 2023-06-28 17:43:08
Data edycji: 2023-07-04 08:54:53