Uroczystości z okazji zakończenia II wojny światowej

Dnia 6 maja 2022 roku delegacja uczniów klas ósmych z pocztem sztandarowym, z p. dyrektor Iwoną Goławską i p. Anetą Wawer, brała udział w uroczystości z okazji zakończenia II wojny światowej i patrona Szkoły Podstawowej nr 124 Stanisława Jachowicza na cmentarzu w Aleksandrowie. Po krótkiej części artystycznej przedstawiciele Dzielnicy Wawer i obecnych szkół złożyli biało-czerwone kwiaty przed pomnikiem poległych w czasie II wojny światowej i zapalili znicze. Nigdy więcej wojny, aby zło nie zawładnęło sercem człowieka, a pokój na zawsze zagościł.

Data dodania: 2022-05-10 20:24:13
Data edycji: 2022-05-10 20:27:05