Warszawska Karta Ucznia

Szanowni Państwo,

Zarząd Transportu Miejskiego przygotował specjalny link https://kartaucznia.ztm.waw.pl/20fdde8b, dedykowany dla naszej szkoły, za pomocą którego można złożyć wniosek przedłużenie ważności Karty.

UWAGA Rodzice uczniów klas pierwszych. Zachęcamy do skorzystania z powyższego linku i złożenia wniosku o Kartę Ucznia dla Waszego Dziecka. Karta daje uczniom warszawskich szkół możliwość bezpłatnego korzystania ze środków komunikacji na terenie miasta. W załączonych plikach znajdują się instrukcje (1. dla pierwszoklasistów i 2. dla uczniów przedłużających uprawnienia) oraz druk wniosku o wydanie karty dla tych z Państwa, którzy chcą złożyć wniosek w formie papierowej, w sekretariacie szkoły.

Data dodania: 2022-09-16 19:00:43
Data edycji: 2022-09-16 19:02:22