Warsztaty kulinarne - klasa IIa

Dnia 9 kwietnia 2024r. uczniowie z klasy IIa wybrali się do Radości na warsztaty kulinarne. Na zajęciach pod kierunkiem instruktorek, w profesjonalnie wyposażonej kuchni, pracując na produktach wysokiej jakości, dzieci wyczarowały wspaniałe dania. Podczas przygotowań posiłków nikt się nie nudził, tylko ciekawie i kreatywnie spędził czas. Przy wspólnym stole dzieci poczuły radość ze wspólnego przygotowania dań i delektowały się hamburgerami w drożdżowej bułce oraz ciastem brownie z musem truskawkowym. To była niezapomniana przygoda kulinarna!

Data dodania: 2024-04-09 16:41:30
Data edycji: 2024-04-09 16:46:22