Warsztaty z obserwatorem ekologicznym

29 lutego w klasie 3a i 3b odbyły się warsztaty prowadzone przez Pana Radosława Dąbrowskiego, który był obserwatorem ekologicznym podczas 44 wyprawy Polskiej Stacji Antarktycznej im. Henryka Arctowskiego.

Dzieci miały okazję zapoznać się z wieloma przyrodniczymi ciekawostkami oraz osobistymi przeżyciami i obserwacjami naukowymi. Dowiedziały się o życiu i zwyczajach zwierząt - pingwinów, fok, słoni morskich i innych. Zajęcia bardzo się podobały. Wszyscy słuchali opowieści z wielkim zainteresowaniem.

Data dodania: 2024-03-02 14:42:14
Data edycji: 2024-03-02 14:45:32