Warsztaty z organizacją AIESEC

AIESEC to największa na świecie, niezależna organizacja prowadzona przez młodych ludzi, działająca w 122 krajach na poziomie lokalnym, narodowym i globalnym. Organizacja ta skupia studentów z całego świata, którzy między innymi realizują ciekawe projekty w polskich szkołach.

Dnia 9 listopada 2022 r. w naszej szkole odbyły się warsztaty prowadzone przez wolontariuszy tej organizacji. Tematem spotkań była odpowiedzialna konsumpcja i produkcja.

Podczas zajęć uczniowie dowiedzieli się m.in. czym jest odpowiedzialna konsumpcja i produkcja. Poznali, jakie problemy społeczne i ekologiczne wiążą się z nieodpowiedzialną - nadmierną konsumpcją i produkcją różnego rodzaju dóbr, a także jak być świadomym konsumentem.

Ponadto uczniowie mieli okazję w praktyce sprawdzić swoje umiejętności z języka angielskiego.

Data dodania: 2022-11-15 15:13:15
Data edycji: 2022-11-16 20:43:37