WOŚP - relacja

W zbiórkę pieniędzy na cel tegorocznego finału WOŚP zaangażowało się mnóstwo ludzi. My również w tym uczestniczyliśmy. Od  09.01.2023r.  w naszej szkole rozpoczęliśmy akcję zbierania pieniędzy w ramach 31 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Hasłem tegorocznej zbiórki było: "Żyj zdrowo w zdrowym świecie!". Kwotą  758,20 zł zasililiśmy ten szczytny cel. Dziękujemy wszystkim za włączenie się do akcji i już teraz zapraszamy na przyszły rok.

Dnia 15.03.2023r. w Kulturotece w Falenicy -  w centrum naszego sztabu,  odbyło się uroczyste podsumowanie  akcji z udziałem Panów Burmistrzów Dzielnicy Wawer:  Norberta Szczepańskiego  Leszka Baraniewskiego i Łukasza Jeziorskiego. Przedstawiciele naszej szkoły odebrali podziękowania za udział w tegorocznej akcji.

Data dodania: 2023-03-28 18:57:10
Data edycji: 2023-03-28 18:58:13