Z WIZYTĄ W DWORKU „MILUSIN”

Klasa 2A odbyła interesującą wycieczkę do Sulejówka, aby poznać miejsce zamieszkania znanego z historii Polski marszałka Józefa Piłsudskiego. Niezwykle ciekawym okazał się dworek rodziny Piłsudskich, z pięknie odtworzonym wnętrzem, bogatym w stare meble i drobiazgi codziennego użytku. Jeszcze bardziej zachwycił leśny park wokół dworku, prosty i zarazem malowniczy,  urządzony w  naturalnym stylu jaki był bliski marszałkowi. Spotkanie zakończyły warsztaty projektowania wnętrza własnego dworku. Listopadowa jesienna sceneria, z szelestem zeschłych opadłych  liści  dopełniła wielu wrażeń. Uczniom bardzo podobała  się  wizyta w „Milusinie”.

Data dodania: 2022-11-05 21:29:45
Data edycji: 2022-11-05 21:30:32