Z wizytą w Radiu Nowy Świat

W ramach Koło Dziennikarskiego pojechaliśmy na wycieczkę do Radia Nowy Świat.

Grupa w składzie:  Emilka, Julia, Karolina K, Aniela, Wiktor, Karolina B, Adela,  Zuzia oraz opiekun pani Anna Chalhoub.

Naszym celem było zapoznanie się z pracą dziennikarza „od środka”. Dowiedzieliśmy się  w jaki sposób nagrywane są materiały do audycji.

Sami również wzięliśmy udział w  nagraniu – opowiadaliśmy o wrażeniach po przeczytaniu książki. Nasze wypowiedzi można usłyszeć w audycji p. Katarzyny Oklińskiej „Mięta do popkultury”(sobota g.18).

Mieliśmy okazję zobaczyć  miejsce, w którym pan zajmuje się realizacją audycji: nagrywaniem, montażem, obróbką dźwięku.

Widzieliśmy jak wygląda nadawanie audycji na żywo z udziałem gości.  Dzięki uprzejmości Pani redaktor naczelnej Magdzie Jethon mieliśmy szansę wystąpić  na żywo.

Mamy nadzieję, że nasza przygoda z radiem na tym się nie skończy.

Pod tym linkiem możecie posłuchać naszego debiutanckiego wystąpienia  w radiu. https://1drv.ms/u/s!ArTO7HY6RWj0jg5GcUgGKGj9dJS9?e=VBtC5b

Data dodania: 2024-01-09 19:15:56
Data edycji: 2024-01-09 19:17:19