Zima w mieście

Zapraszamy do wspólnego spędzenia wolnego czasu w czasie ferii zimowych. W zależności od pogody (i oferty Miasta), proponujemy zabawy na świeżym powietrzu (gry terenowe, spacery) lub w budynku szkoły (zajęcia sportowe, taneczne, plastyczne, konkursy, seanse filmowe).

Szczegółowe informacje o harmonogramie, zasadach zapisów oraz zapisy pod adresem:

Zima w mieście w Szkole Podstawowej nr 195 im. Króla Maciusia I

Numer konta, na który należy dokonać opłaty za opiekę:  46 1030 1508 0000 0005 5105 0033

• Numer konta, na który należy dokonać opłaty za wyżywienie: 68 1030 1508 0000 0005 5105 0025
    • Forma płatności za opiekę oraz wyżywienie : przelew
    • Informacje dotyczące opłaty za opiekę oraz wyżywienie :

Potwierdzeniem zapisu dziecka do Warszawskiej Akcji „Zima w mieście” w placówce, do której dziecko zostało zakwalifikowane, jest wniesienie opłaty za opiekę oraz wyżywienie w terminie określonym w harmonogramie.

• Wyżywienie : śniadanie, obiad
    • Godziny pracy placówki : 07:30 - 16:30