Zwroty podręczników

Regulamin zwrotu podręczników w roku szkolnym 2022/2023

1. Wychowawcy przekazują uczniom i rodzicom informację na temat procedur oddawania podręczników oraz datą zwrotu,  ustaloną dla klasy.
  2. Każdy uczeń ma obowiązek razem z rodzicem sprawdzić stan podręczników  i przygotować taki sam komplet do oddania, jaki wypożyczył ze szkoły.
  3. Jeśli ktoś zgubił lub zniszczył podręcznik, wpłaca określoną kwotę, równą cenie podręcznika określonej w wykazie, na konto WRD.

NUMER KONTA DO PRZELEWÓW ZA USZKODZONY / ZAGUBIONY PODRĘCZNIK:

Szkoła Podstawowa Nr 195 im. Króla Maciusia I 04-526 Warszawa

W tytule przelewu proszę wpisać:

Opłata za uszkodzony/zagubiony podręcznik do klasy…., przedmiot..…, imię i nazwisko dziecka.

1. Potwierdzenie przelewu musi być dołączone do kompletu podręczników  w momencie ich oddawania (zamiast zagubionego lub zniszczonego podręcznika). Ćwiczeń nie oddajemy!
  2. Komplet podręczników odbiera od ucznia p. Ksenia Dąbrzalska i p. Monika Królikowska  w terminie ustalonym z wychowawcą klasy.
  3. Za komplet uważany jest CAŁY zestaw podręczników (ewentualnie za zgubiony lub zniszczony podręcznik potwierdzenia przelewu) zgodnie z listą podręczników wydanych uczniowi we wrześniu.
  4. Podczas przyjmowania podręczników nauczyciel bibliotekarz w obecności ucznia i wychowawcy określa ich stan.

Data dodania: 2023-06-14 17:52:08
Data edycji: 2023-06-20 09:00:05